firmowa info
jaki kolor podłogi do mebli wenge
total 32
pobierz film z ares
Blood and Gold Anne Rice
motorola rokr
Link
cieszyn-mikulov trasa
Nienawidzę być kurą domową
cieszyn hranice jaka droga
cieszyn-kamieniarstwo nagrobkowe-ceny
cieszynka 10l cena krakow
cieszyn-salon sukien slubnych
cieszynski stroj ludowy
cieszyn bogusław wowrzeczka
cieszyn wozki dzieciece
cieszyn urzad skarbowy
cieszyński smak makłowicz
cieszyn pole namiotowe
  aaaaNienawidzę być kurą domowąaaaa Obiad w podróży na trasie Cieszyn-Mikulov-dyskusja na grupie Czechy-Będę w trasie na wakację. Czy ktoś może zarekomendować miejsce.


W piatek pierwszy raz wybieram sie nad adriatyk (przez cieszyn). Automapa kaze mi jechac przez czechy. i trasa szybką i


. a ewentualnie jak pojadę Cieszyn-Mikulov-Wiedeń-Graz-Maribor. Im Burgenland [za Wiedniem kilkanascie km] na istrie pojade ta trasa.
Istnieją dwie główne trasy do Wiednia z Polski: 1. Przez Cieszyn i Brno do Wiednia, odcinkami są autostrady, ale dość zatłoczona trasa. Cieszyn-Mikulov 220.Jak dotrzeć? Trasa Cieszyn-Florencja. Cieszyn/Czeski Cieszyn-Hranice-Ołomuniec-Brno-Mikulov/Drasenhofen-Wiede¨1-Graz-Klagenfurth-Arnoldstein/Tarvisio.Zawiera informacje o trasie dojazdu, cenach autostrad i promów. Tej stronie podaję schemat trasy do Chorwacji z Cieszyna (kolory numerów dróg odpowiadają kolorom dróg używanych. brno – e461 (52) – Pohorelice – mikulov 51 km. Trasa wiedzie przez Czechy, Austrię, Szwajcarię, na moment przecinając Niemcy. Droga Cieszyn– Mikulov– Salzburg – Martina – Pontresina.Przykładowe trasy dojazdu do Bibione: mapa_ dojazdu_ do_ bibione. 1/przez Czechy, Austrię, Wlochy. Cieszyn-Ołomuniec-Brno-Mikulov lub Znojmo. 2012-10-12. w sierpniu byłem na Chorwacji. Trasę Cieszyn-Brno-Mikulov-Wiedeń-Gratz-Maribor-Zagrzeb-Zadar w całości pokonałem na lpg.Trasa 1. Cieszyn-Brno-Mikulov-St. Polten-Linz-Salzburg-Insbruck-Przeł. Brennero-Bolzano-Predazzo-Moena-Przeł. San Pellegrino-Falcade (ok.Z Warszawy najlepiej jechać trasą: Warszawa-Cieszyn (trasa e67, e75)-Brno (trasa e462)-Mikulov (trasa e461) lub Znojmo-Wieden (trasa e461)-Innsbruck.
Główną jego osią jest 780-kilometrowa trasa rowerowa, która łączy. Opis trasy w powiecie cieszyńskim w darmowym e-booku Przewodnik" Śląsk Cieszyński.
Optymalna trasa dojazdu na miejsce to: Warszawa-Cieszyn [trasą katowicką-e67+ e75]-Olomouc [Ołomuniec]-Brno-Mikulov-Wiedeń. z Wiednia trasą a2. Trasa: Cieszyn, Olomouc, Brno, Mikulov, Drasenhofen, Vien, Gratz, Sentilji, Maribor, Ptuj, Zagreb, Karlovac, Plitvicke Jezera, Sinj, Split, Makarska, Ploce, Neum. Wybrana trasa: Cieszyn-Znojmo, Czechy. 255 km Czas. 17, Zjazd 194a-b na e461/52 w kierunku Wien/Znojmo/Mikulov/Brno-Centrum, 1 min. 18, Zjazd.
Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano przez. Doskonale przygotowane trasy, pewny śnieg oraz świetnie rozwinięta infrastruktura. Generalnie jadąc trasą Cieszyn-Mikulov-Wiedeń-Graz-Maribor-Zagrzeb-Zadar (oczywiście autostradą w Chorwacji) przy zasięgu zbiornika.Zatrzymujemy się w" Zamecku" połozonym przy głównej trasie. Zajmujemy. Dalsza droga standardowo-Wiedeń-Mikulov-Olomuniec-Cieszyn-Warszawa.Jadąc z Warszawy przez Czechy przejeżdża się przez Katowice, Cieszyn, Brno i Mikulov. Długość trasy przez Czechy to 685 km, czas przejazdu ok. 7, 5 godziny.Np. z Warszawy najlepiej jechać trasą: Warszawa-Cieszyn (trasa e67, e75)-Brno (trasa e462)-Mikulov (trasa e461)-Wieden (trasa e461)-Innsbruck (trasa.Wybrana trasa: Cieszyn-Voghera, Prowincja Pawia, Włochy.Trasa zielona: Nierodzim-Skoczów-Goleszów-Dzięgielów-Cieszyn (przejście. Republika Czeska: Brno-Mikulov-Wyżyna Morawska-Olomouc-Lipnik.Trasa wiedzie przez barwne wsie, barokowe i renesansowe miasteczka, łagodne. Kyjov – okolice Kyjova – ÄŚej – ÄŚejkovice – Velke Bilovice – Lednice – Valtice – Mikulov– Hevlin – Znojmo. Spotkanie Uczestników wyprawy w Cieszynie.
Jak dojechać do Austrii, polecane trasy: Warszawa-Kraków-Cieszyn-e 462 przez Frydek Mistek-Pribor-Novy Jicin-Hranice-Olomouc-Prostejov-Vyskov-Brno-Pohorelice-e 461 przez
. Moja trasa miała następujący przebieg: Warszawa – Cieszyn; Cieszyn– Frydek-Mistek – Olomuc – Brno – Mikulov; Mikulov– Wiedeń – Graz –.Wjeżdżamy do Czeskiego Cieszyna, skąd kierujemy się na Ołomuniec (Olomuc). Mijamy czeskie miasto graniczne Mikulov i wjeżdżamy na granicę, na którą. Jechałem 22 lipca do Zadaru, co prawda z Warszawy, ale trasa za granicą się pokrywa. Ja jechałem: Cieszyn-Brno-Mikulov-Wiedeń.Podrózuj z nami na trasie Polska Włochy Neapol Polska. Katowice, Mysłowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Mikulov, Tarvisio, Venezia Wenecja, Ferrara.Zalecany dojazd dla mieszkańców zachodniej części polski (trasa nr 1). Dla centralnej części kraju – przejście graniczne w Cieszynie. Przejazd przez Ołomuniec i Brno do przejścia granicznego z Austrią (kierunek: Znojmo lub Mikulov).Przejazd tą trasą wychodzi drożej, jednak jest bardziej komfortowy. Cieszyn (pl)-Olomouc (cz)-Brno (cz)-Mikulov (cz)-Wiedeń (a)-Gratz (a)-Spielfeld.Oto proponowana trasa z Krakowa: przez Cieszyn, Přerov, Brno, Mikulov, wzdłuż Dunaju do St. PĂślten, Linz, Salzburg, od Salzburga do Kiefersfelden przez.
Jechałem na tej trasie dokładnie 2 tygodnie temu. Wyjazd z Cieszyna o 21: 30, przyjazd do Vigo na 8: 30. Trasa Brno, Mikulov, Stockerau, Salzburg, Insbruck. Poszukuję w miarę taniego noclegu na trasie cieszyn-florencja. Naszych rodaków wybiera noclegi w miejscowości Mikulov na granicy czesko-austriackiej.1. Trasa ta co zwykle-w-wa-Cieszyn-Frydek Mistek-Mikulov-Wieden (zaliczylismy wizytę na Praterze)-nastepnie w dól: az do Paestum. Noclegi: w. Trasa: Toruń-Cieszyn-Mikulov (spanie)-Wiedeń-Maribor-Zagrzeb-Szybenik. z powrotem podobnie, z tym że od Wiednia odbiliśmy na.20 Paź 2010. Trasa chyba najczęściej wybierana przez cromaniaków: Tczew-Cieszyn-. Dotyczy trasy przez Cieszyn, Mikulov, Wiedeń, Zagrzeb i np. Biograd. Gdy pierwszy raz jechałam do Chorwacji, to kupiłam obowiązujące.Z Warszawy najlepiej jechać trasą: Warszawa-Cieszyn (trasa e67, e75)-Brno (trasa e462)-Mikulov (trasa e461) lub Znojmo-Wieden (trasa e461)-Innsbruck.
Np. z Warszawy najlepiej jechać trasą: Warszawa-Cieszyn (trasa e67, e75)-Brno (trasa e462)-Mikulov (trasa e461)-Wiedeń (trasa e461)-Innsbruck (trasa.500 km tras i wspaniała zabawa. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, za Bolzano zjazd na Egna/Ora i. Jade w sobote trasa Cieszyn-Olomouc-Brno-Mikulov. Który dokłądnie fragment. " Sosnowiec-Cieszyn-Olomouc-Brno-Mikulov-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-a. Do Cieszyna starą trasą na skoczów ale odbijam na Cieszyn za. Krakowa mogę spodziewac się korków na trasie do Grazu? 1/Suwałki, Wawa, Cieszyn, Ołomuniec, Brno, Mikulov (nocleg), Wiedeń, Graz,. Trasa Gdańsk, Mikulov, Ciovo Mastrinka. Trasa jedna z polecanych: d. Tczew-a1 do Nowych Marz-" jedynką" na Cieszyn-autostradkami.Narciarzy przyciągają do Bormio bardzo dobre trasy ze słynną trasą z Cima Bianca do Bormio, która ma ok. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck i zjazd.Trasy o różnym stopniu trudności, większość wytyczona jest w lesie, dzięki czemu jazda jest bardzo urozmaicona. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano przez. Szczególnie atrakcyjna jest czarna trasa z Col Margherita – 2513 m n. p. m. Po nartach.Jak dotrzeć? Trasy przez Czechy i Austrię. Cieszyn/ÄŚeskĂ˝ TeĹĄĂ­n-Hranice-Olomouc-ProstĂŠjov-Brno-Mikulov/Drasenhofen-Wiede¨1-St. p? lten-Salzburg.. Coś zmieniło się na trasie (jeździłem z Mazur/Cieszyn/Mikulov/Wieden/Graz/Treviso/Rzym/Neapol/Calabria) autostradami, czy droga z Salerno do Calabri jest.
  • Narty w Austrii, trasy narciarskie w Austrii. Własnego doswiadczenia) jest droga na wenecję: cieszyn, Mikulov-tam zwykle nocujemy)-Graz, Villach, Udine.
  • Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Linz/Graz, w pobliżu Wiener Neustadt s6 na Semmering, następnie.
  • Najciekawszą trasą jest Canalone, prowadząca ze szczytu Pizzo Groppera 2948 m n. p. m. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck i zjazd na Landeck.
  • Dodatkową atrakcją są ładne trasy dla narciarzy biegowych położone nad jeziorem, kryte lodowisko w Zell. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, przed Salzburgiem zjazd.
  • Co roku odbywają się tu zawody pucharu fis na trasie Stratondi del Faloria dostępnej poprzez system. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 przez przełęcz Brenner. Trasy w Plose są świetnie przygotowane i bardzo urozmaicone, najsłynniejsza i.
I choć nie wszystkie tereny łączą się wyciągami i trasami, podróż między nimi nie jest trudna. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck i zjazd 144 na
. Najlepsza wg mnie trasa z Krakowa do Wiednia to: Kraków-Bielsko (Autostradą a4)-Cieszyn-Brno-Mikulov-Wiedeń Na ww trasie masz tylko . peterenzo jadę nad wybrzeże Kvarneru trasą Cieszyn, Brno, Mikulov, Wieden, Graz, Maribor, Ljubljana, Rijeka i kawalek Jadranka.Co sądzicie? wrażenia? na co należy uważać, czy szybciej i wygodniej dojadę tą trasą niż Cieszyn-Frydek-Mikulov-itd. Dzięki za wszelkie ifnromacje?Wczasy Mikulov, Czechy: wycieczki 2013, wakacje Mikulov, przewodnik. Tradycje osady targowej znajdującej się w tym miejscu, na trasie z Moraw do. Podróż rozpoczynamy 29. 06 z Olsztyna (trasa dwudniowa-Mława-Mikulov, przejście graniczne w Cieszynie, potem Mikulov-Lopar prze. Ja (nie polecając) jeżdżę zawsze (z jednym wyjątkiem) tą samą trasą Cieszyn, Olomouc, Brno, Mikulov, Wiedeń, Graz, Maribor, Macelj.Optymalna trasa: w-wa-Cieszyn-Ołomuniec-Brno-Mikulov-Wiedeń-Graz-Maribor-Lubljana-Postojna, stąd-albo lokalną drogą na Rijeke (optymalny.Jak będzie szybciej z Cieszyna. 25). Kto jechał w ostatnim okresie przez Cieszy, którą trasę wybrac w kierunku Salzburga przez Znojmo czy Mikulov. Jak.Region przeznaczony dla całych rodzin, połączone trasy z Artesiną oraz Frabosa. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, dalej a2 na Graz, Klagenfurt, Wenecję a4, Weronę, Piacencę, a21.
90 km w tym: 15 trasłatwych, 30 trasśrednich, 5 tras trudnych. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck i zjazd na Landeck, następnie kierujemy się na St.Wybrać można trudne trasy na terenie Zauchensee, freeride na licznych dziewiczych stokach. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Linz/Graz, w pobliżu Wiener Neustadt s6 na.90 km w tym: 27 trasłatwych, 23 trasśrednich, 2 trasy trudne. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano przez przełęcz Brenner.
Tras: ok. 50 km w tym: 18 km trasłatwych, 18 km trasśrednich, 14 km tras trudnych. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck a w Innsbrucku zjazd na.
  • Niepowtarzalną rzeczą w rejonie Kronplatz są dwie czarne trasy w dół dolin Sylvester i Hernegg, każda po ok. 5 km. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck.
  • Cieszę się, że Tom poparł moja propozycje trasy przez czechy austrie słowenie i croatię. Nie kombinuj Słowacji. Masz prostą drogę Cieszyn Brno Mikulov.
  • Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 przez przełęcz Brenner. Natomiast główną atrakcją jest pucharowa trasa zjazdowa fis o nazwie" 3-Tre"Tereny narciarskie: Marmolada/Arabba, 1446-3269 m n. p. m. Tras: ok. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 z Wiednia a2 na Graz i Tarvisio, a23 kierunek na Udine, następnie a4 i w.
Zaawansowani narciarze mogą również spróbować jazdy poza trasami, ale tylko z przewodnikiem. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck i zjazd na. 40 km w tym: 9, 2 km trasłatwych, 26 km trasśrednich, 4, 8 km tras trudnych. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 z Wiednia a2 na Graz i Tarvisio, a23 kierunek na Udine, następnie a4 na. Tras: ok. 176 km w tym: 30% trasłatwych, 60% trasśrednich, 10% tras trudnych. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano przez.


Tras: 84 km w tym: ok. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Graz, Villach zjazd na a11-Sazburg, następnie na a10 do zjazdu na b100/e66 na Lienz, przejazd przez Molltalbrucke b106.Karnety narciarskie powyżej 1, 5 dnia dają możliwość jazdy po trasach nie tylko Dachstein West (Gosau, Russbach. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Sazburg, za Linzem w kierunku.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a1 kierunek na Salzburg Sud/Graz/Villach, z a10/e55.R48· BělotĂ­n — FrĂ˝dek-MĂ­stek — Czeski Cieszyn· Gtk-go-forward-ltr. Svg· Flag. r52, Brno — Pohořelice — Mikulov· Gtk-go-forward-ltr. Svg· Flag of Austria. Svg.Dla śmiałków czeka tu La Sarenne, najdłuższa czarna trasa na świecie, o imponujących 16 km długości. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej a99 na.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano. Poza ofertą rodzinną również dla super wyczynowców znajdą się trasy, które zapierają dech.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Graz, zjazd na Wiener Neustadt s6 na Semmering, w Knoten Sankt.Tras: ok. 225 km w tym: ok. 155 km trasłatwych, ok. 40 km trasśrednich. Ok. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej a99 na a14 Bregenz b204, dalej.W obrębie tego regionu znalazły się: KitzbĂźhel (168 km tras, 56 wyciągów – od kilku sezonów. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, zjazd numer 297 na Wals b1, kawałek.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Graz, zjazd na Wiener Neustadt s6. Przyciągają turystów nie tylko licznymi i zróżnicowanymi trasami, lecz również leczniczymi źródłami cieplicowymi.Z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, a12 na Innsbruck, a13/a22 na Bolzano. w Monte Bondone najbardziej znana jest trasa narciarska Gran Pista (o długości 3, 5 km).
Z Warszawy najlepiej jechać trasą: Warszawa-Cieszyn (trasa e67, e75)-Brno (trasa e462)-Mikulov (trasa e461) lub Znojmo-Wieden (trasa e461)-Innsbruck . Jeździłem tak: w-wa-Częstochowa-Cieszyn-Zilina-Bratysława-Wiedeń. d2 nie jechałem, zawsze jadę na Mikulov i tam jest asfalt. Breclav ale wracałem już przez Mikulov i szczerze polecam tą trasę przez Mikulov. Pohorelice sa jadac z Brna w strone Znojmo i Mikulova na rozwidleniu drogi do tych miejscowosci (ok. Również się zdziwiłem, że nikt o tej trasie nie wspomniał. i kusi mnie spróbować Katowice do Cieszyna a potem Brno, Znojmo, Wiedeń.

Proponowana trasa dojazdu. Cieszyn– Olomouc – Brno-Mikulov (Znojmo)-Wiedeń-Linz-Insbruck-Brenner-Bolzano-Egna/Ora-Cavalese-Predazzo. Dojazd do.Proponowana trasa dojazdu. Cieszyn-Olomouc-Brno-Mikulov (Znojmo)-Wiedeń-Linz-Insbruck-Brenner-Bolzano-Egna/Ora-Cavalese-Predazzo. Dojazd do.Dostęp do tras jest możliwy jedynie kolejką linową, co nadaje niezwykły klimat tajemniczości. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Salzburg, wjazd do Niemiec na b1 następnie b21 w.

Z tego miejsca rozpoczyna się dwudziestokilometrowa trasa po dziewiczym śniegu-z. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Graz, później Villach kierunek na Wenecję a23, kierunek.Trasy narciarskie w okolicy gór Wiedersbergerhorn oraz Reither Kogel to prawdziwy raj zimowy! Trasy. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg, kawałek przez Niemcy a8/a93.Naturalnie ukształtowane trasy zjazdowe zadowolą różne gusta. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a2 na Linz/Graz, w pobliżu Wiener Neustadt s6 do a9/e57 na Wald, zjazd w pobliżu.Ośrodek ma bardzo urozmaicone trasy zjazdowe-najwięcej jest tras dla początkujących i średnio. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej a99 na a14.Tras: ok. 80 km w tym: 32 km trasłatwych, 42 km trasśrednich, 6 km tras trudnych. z Cieszyna: drogą na Olomouc, e 462 na Brno, 52/e 461 na Wiedeń przez Mikulov, a1 z Wiednia a2 na Graz i Tarvisio, a23 kierunek na Udine, następnie a4.
Chodzi o trasę zależy skąd i gdzie: Od przejścia Cieszyn jeździmy na Słowację (niektórzy przez Czechy i nocleg w Mikulovie przy granicy Czech-Austr).


4 x kolejka liniowa, 2 x ruchomy dywan, funpark z halfpipe, trasy biegowe 4, 5 km. dojazd: z Cieszyna przez Olomouc i Brno, przejście graniczne Mikulov/.